Teikiamos paslaugos

Patalpų valymas

Švara namuose ir švara aplink namus mus visada džiugina. Namai, tai mūsų tvirtovė kur mums sugrįžti visada gera. Švari erdvė turi daug privalumų. Namus idealiai sutvarkius ne tik smagu ir malonu juose būti, bet ir nelieka bakterijų, mikrobų, kurių plika akimi mes nematome. Įmonės „Velmoda“ kvalifikuoti specialistai atlieka periodiškai kokybiškas patalpų valymo paslaugas Jums patogiu laiku.
Ši paslauga sparčiai populiarėja, todėl džiaugiamės galėdami prisidėti prie Jūsų namų jaukumo.

Skaityti plačiau
Patalpų valymas

Po statybinis valymas

Atlikus remontą bute ar name, reikalingas po statybinis valymas. Šis darbas ne iš pačių maloniausių, bet kartu ir labai atsakingas. Reikalinga nuvalyti visas statybinių medžiagų liekanas, glaisto, dažų likučius, nusėdusias dulkes ir labai svarbu nepažeisti naujų paviršių. Taigi patikėkite šį sunkų darbą mums – „Velmoda“ komandai. Mes atliksime po statybinį valymą kokybiškai ir Jums patogiu laiku. Beliks tik mėgautis švariais ir kvepiančiais namais.

Skaityti plačiau
Po statybinis valymas

Generalinis valymas

Savo namus mes visi tvarkome ir gražiname tikriausiai kasdien. Tačiau per ilgą laiką prisirenka dulkių ten, kur mes negalime pasiekti patys, tarkim už radiatorių. Praradusios spalvą plytelės, plytelių tarpai? Netenkina kaip atrodo dušo kabina? Ant sienų, lubų taip pat nusėda dulkės, tik mes jų nematome. „Velmoda“ pasiruošusi Jums padėti atlikti generalinį valymą Jūsų namuose ir suteikti nepriekaištingą švarą.

Skaityti plačiau
Generalinis valymas

Langų valymas

Jeigu norite, kad Jūsų namuose, ofisuose ar kitose patalpose langai būtų švarūs ir blizgantys, pasinaudokite profesionalų paslaugomis. „Velmoda“ komanda išvalys Jūsų langus iš vidaus ir iš išorės, nuplaus langų rėmus, žaliuzes. Esant poreikiui padengs nano danga, kad langai ilgiau išliktų švarūs.
Atliekame aukštuminį langų valymą net iki 20 metrų aukščio.

Skaityti plačiau
Langų valymas

Kilimų valymas

Kiliminės dangos ir kilimai namams suteikia jaukumo, ir tai yra svarbi interjero dalis. Tačiau laikui bėgant kilimai praranda spalvą ir net įgauna kvapą. Žinoma, Jūs galite jį siurbti patys, plauti ar valyti su chemija. Be specialių aparatų Jūs neturėsite tokio rezultato, kaip patikėję šį darbą kvalifikuotiems specialistams. „Velmoda“ specializuotų prietaisų ir priemonių dėka pašalinsime nepageidaujamą kvapą, atkursime spalvas, bus pašalinti visi nešvarumai, net dulkių erkutės (kurios kenkia sveikatai). Jūsų kilimas ar kiliminė danga vėl bus, kaip nauji ir tarnaus Jums daug ilgiau.

Skaityti plačiau
Kilimų valymas

Baldų valymas

Minkštus ir odinius baldus mes dažnai siurbiame arba pavalome šlapia šluoste. Tačiau laikui bėgant tiek minkštieji baldai, tiek odiniai badai praranda spalvą, įgauna kvapą ar atsiranda dėmių. Ką jau kalbėti apie šviesius baldus ar baltus baldus? Norint baldus gerai išvalyti reikia turėti žinių, kad nepažeisti jų paviršiaus. „Velmoda“ kvalifikuoti specialistai pasiruošę Jums padėti: išplausime visas dėmes, panaikinsime blogą kvapą, dulkes, impregnuosime baldus. Jūsų baldai atgaus spalvą tokią, kokia ji buvo, kai pirkote.

Skaityti plačiau
Baldų valymas

Patalpų dezinfekcija

Atliekame prevenciškai arba esant tikimybei dezinfekciją, naikinančią COVID-19 virusus. Naudojami dezinfekciniai preparatai registruoti ir leistini naudoti Lietuvoje. Dezinfekcijos paslaugas teikiame įvairaus tipo patalpoms. Paslaugas užsisakyti gali savivaldybės, įmonės, organizacijos, daugiabučių bendrijos, gyvenamųjų patalpų savininkai ir t.t.


Skaityti plačiau
Patalpų dezinfekcija

Kietų paviršių, grindų valymas

Naudodami automatines plovimo mašinas bei savo sukurtas plovimo metodikas, išplauname paviršius, kurie nebe išsiplauna rankiniu būdu. Plovimo mašina, spausdama įvairaus grubumo plovimo šepečius savo svoriu, sudaro papildomą trintį, todėl besisukdami šepečiai nušveičia paviršių labai švariai. Atliksime giluminį akmens masės plytelių plovimą ir impregnavimą, parketo, linoleumo ir kitų paviršių plovimą. Pagal kiekvieno poreikį atliekame paviršių vaškavimą.

Skaityti plačiau
Kietų paviršių, grindų valymas

Fasadų, stogų, trinkelių, terasų

Įtakojant aplinkos veiksniams, kurie būna ganėtinai permainingi, neišvengiamai yra veikiami visi išoriniai paviršiai. Juos reikalinga apsaugoti, prižiūrėti ir atnaujinti. Kiekvienam atvejui parinksime individualią valymo technologiją. Nuvalysime visus įmanomus nešvarumus, kad paviršiai Jums tarnautų ilgai.

Skaityti plačiau
Fasadų, stogų, trinkelių, terasų

Kitos valymo paslaugos

Įmonė „Velmoda“ atlieka netradicinio valymo paslaugą. Tai nuvalymas nešvarumų ar dažų nuo įvairių paviršių ar daiktų. Ši paslauga nėra kasdieninė, tačiau turime patirties. „Velmoda“ specialistai žino, kokią įrangą ar valymo priemones naudoti, kad užtikrinti gerą rezultatą, puikią valymo paslaugų kokybę.

Skaityti plačiau
Kitos valymo paslaugos

Automobilio salono valymas

Pasirūpinti patiems savo automobilio švara nėra taip paprasta! Automobilio salono valymo būdai yra trys: salono siurbimas, salono sausas valymas ir salono cheminis valymas. Patikėkite „Velmoda“ specialistams šį darbą ir Jūs tikrai nenusivilsite. Kokybiškas salono valymas – garantuotas! Išvalysime saloną, atnaujinsime problemines automobilio vietas, kilimėlius, langus, bagažinę ir kitas pasiekiamas vietas.

Skaityti plačiau
Automobilio salono valymas

Valymo įrangos nuoma

Nuomojamas plaunamas siurblys KARCHER, kuriuo naudotis labai paprasta. Jūs patys galėsite išplauti ir atnaujinti minkštus baldus, kilimines dangas, čiužinius ar automobilio saloną. Lengvai pašalinsite įsisenėjusias dėmes, purvą, nešvarumus, blogą kvapą. Suteiksime visą reikalingą informaciją, kaip naudotis siurbliu.


Skaityti plačiau
Valymo įrangos nuoma

valymo paslaugų klausimais