Apie mus

Apie mus

Įmonė „Velmoda“ yra jauna, ambicinga ir siekianti savo tikslų. Pradėję veiklą viename mieste pamažu plečiamės į kitus miestus užtikrindami paslaugų kokybę, patenkintus klientus bei teigiamus atsiliepimus. „Velmoda“ komandos tikslas ne klientų kiekyje, o paslaugų kokybėje. Net neįprasta, nekasdieniška valymo paslauga mums savotiškas nuotykis, kurio neatsisakome. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie gražesnės bei švaresnės aplinkos suteikimo, išsaugoti ir atnaujinti daiktus tolimesniam ilgalaikiam naudojimui ar puoselėti komfortą, jūsų jaukiuose namuose ar darbo vietoje. Patikėję valymo paslaugas įmonės „Velmoda“ komandai liksite nustebinti paprastu, šiltu bendravimu ir bendradarbiavimu.

Siūlome tokias paslaugas kaip stogo valymas ir dažymas, trinkelių valymas ir impregnavimas, fasado valymas ir impregnavimas. Atsižvelgiant į kiekvieno poreikius, pasiūlysime  efektyvius sprendimus už prieinamą kainą. Mūsų specialistai žino, kokią įrangą ar valymo priemones naudoti, kad užtikrinti gerą rezultatą ir puikią valymo paslaugų kokybę.

Klientų atsiliepimai

Vaida Virbalaitė

Greitai, kokybiškai, be trūkumú. Dėkui!!!!

Žydra Visockienė

Puikus darbas. Neskaičiuojant nei valandų, nei šventinių dienų! Lengva bendrauti. Nuvalytas, atnaujintas namo fasadas, nuplautos trinkelės ir išdažyta pavėsinė bei supynės. Rekomenduoju

Susisiekite su mumis, plovimo ar dažymo klausimais